December 7, 2016

"Meie teguderohke tulevik algab täna!" 2016 kokkuvõte

26. novembril toimus Kersti Võlu koolituskeskuses meie kirjutatud projekt “Meie teguderohke tulevik algab täna!” ehk siis ülemaakondlik koolituspäev. Koolituste teemadesk olid sel aastal ettevõtlus, väitlemine ning aja planeerimine. Nüüdseks on toimunu seljataga ning kokkuvõtted tehtud. Jagame teiegagi väikseid killukesi tulnud tagasisidest erinevate osalejate vaatenurkadest:

Üritus oli väga tore ja meeldejääv. Teemavalikud olid superhead, eriti meeldis viimane teema “aja planeerimine”. Aja planeerimisest võib küll koguaeg rääkida, aga planeerimine ise ikka kuidagi ei õnnestu. Söök oli maitsev. Võrreldes eelmise aastaga oli see hea, et sai kõikides teemades osaleda, eelmisel aastal pidi valima teemade vahel. Jätkake samas vaimus!”

Ketlin Vinkler, osaleja

Ülemaakondlliku koolituspäevaga jäin mina rahule juba teist aastat järjest, sest need on nagu täiendkoolitused mida mul endal oleks vaja. Peale neid koolitusi saan öelda, et olen nüüd targem. Korraldustiimis olla on äge, sest ma sain uusi tutvusi ja ma muutusin enesekindlamaks. Kui olla kusagil tiimis, kus ma olen võtnud kohustuse, siis see ongi nagu minu motivatsioon, motivatsioon panna asjad liikuma mitte jääda toppama. Minule väga meeldib olla korraldustiimis ja olen ka tulevastel üritusel oma panust andmas, et mingi üritus saaks teoks raskema vaevata.”

Roland Lõhmus, korraldusmeeskonna liige

Tore oli näha, et ka sel aastal oli koolituspäevale kokku tulnud üle kolmekümne noore ning seda erinevatest Ida-Virumaa nurkadest. Samuti täienesid noortekogu liikmete read peale seda sündmust nelja noore võrra. Kuna juba teist aastat on see üritus nii sujuvalt läinud on kindel, et see toimub ka järgmisel aastal, kuid võibolla lükkub see üritus kevadesse. Kindlasti tuleb meil aasta alguses ka ülemaakondlik küsitlus, kus kõige muu hulgas uurime ka meie maakonna noorte huve ning vajadusi koolituste osas, et teile just neid koolitusi järgmisel ülemaakondlikul koolituspäeval pakkuda.

Projekt sai teoks tänu Eesti Noorteühenduste Liidu, Eesti Noorsootöö Keskuse ja Haridus- ja Teadusministeeriumi rahastusele.

Kõiki pilte on võimalik vaadata siit: https://www.flickr.com/photos/140943455@N06/albums/72157675886873851Loodame, et näeme teid ka oma järgmistel üritustel. Kohtumiseni!