November 2, 2015

“Meie teguderohke tulevik algab täna!”

17. oktoobril toimus Toila Sanatooriumis meie kirjutatud projekt “Meie teguderohke tulevik algab täna!” ehk siis ülemaakondlik koolituspäev. Nüüdseks on toimunu seljataga ning kõik olnu analüüsitud ja kokku võetud. Nüüd jagame teiegagi väikseid killukesi tulnud tagasisidest erinevate osalejate vaatenurkadest.

“Väga tore üritus oli! Hästi organiseeritud ja teemavalikud olid huvitavad. Väga lahe võimalus oli peale konverentsi minna ujuma! Võib-olla oleks võinud ürituse kellaaja rohkem sättida bussiaegadega sobilikumaks, et ei peaks ootama või hilinema. Ootan väga tulevikus toimuvaid üritusi!”

Karit Tuusula Mölder, osaleja

“Noortekogu maakondlikul koolituspäeval olid segunenud igapäevased, ent jätkuvalt paeluvad, nii koolis kui väljaspool kooli käsitletavad teemad.
Usun, et just tänu seminaride-koolituste mitmekesisele valikule oli igaühel võimalus leida endale meelepärane ja huvipakkuv teema.”

Merle Harjo, koolitaja

Mina, kui noortekogu juht ning samuti ka selle projekti juht võin öelda, et jäin üldiselt väga rahule. Veidi jäi meile vaid meeskonnaga südamele kripeldama, et osalejaid oleks võinud olla oluliselt rohkem, kuid seal pole enam midagi teha. Tundsime siiski, et andsime endast eeltöö ja promomise tegemisel kõik ja katsetasime erinevaid ja uusi variante, kuidas noorteni jõuda. Ei oskagi öelda, mille taha paljude tulek jäi. Kuid kuna kohalolijate tagasiside oli väga positiivne ning väiksematest vigadest panime erinevaid näpunäiteid kõrva taha, siis suure tõenäosusega korraldame midagi taolist ka järgmine sügis.

Projekt sai teoks tänu Eesti Noorteühenduste Liidu, Eesti Noorsootöö Keskuse ja Haridus- ja Teadusministeeriumi rahastusele. Samuti sooviksime tänada oma partnereid AS TERE ning Ida-Viru Noorteinfot, kes selle ürituse omalt poolt veelgi vahvamaks tegid!

Kõiki pilte on võimalik vaadata siit: http://public.fotki.com/IVNoortekogu/lemaakondlik-koolit/


Loodame, et näeme teid ka oma järgmistel üritustel. Kohtumiseni!