September 23, 2014

Noorteprogramm ENTRUM on tagasi Virumaal

Hei, sõbrad!
Meil on hea meel teatada, et sellel õppeaastal tegutseb noorteprogramm ENTRUM Ida- ja Lääne-Virumaal! See on Sinu, Virumaa noore jaoks suurepärane võimalus võtta osa õppeaastapikkusest arenguprogrammist ning viia selle raames ellu ägedaid ideid!
Mis on ENTRUM? 
ENTRUM on Eesti Energia poolt algatatud ettevõtlikkusideede konkurss ja arenguprogramm, mis on suunatud 13-19 aastastele koolinoortele. Nelja tegutsemisaastaga on ENTRUM arendanud ettevõtlikkust rohkem kui kahe tuhandes noores ning toonud ellu üle 500 sotsiaalse ettevõtluse, tehnoloogia, öko- ja loomemajanduse valdkonna ideed. PS! ENTRUM alustas omal ajal just Ida-Virumaalt ning on siin nüüd tagasi ning tänavu oodatakse ENTRUM-is osalema 400 Ida- ja Lääne-Virumaa noort. See on võimalus, mida ei saa jätta kasutamata!
Miks ENTRUM noorele nii kasulik on? 
ENTRUM-is saavad noored juba kogenud Eesti ettevõtlike inimeste nõu ja jõuga viia ellu oma esimesi ettevõtlikke ideid, arendada ja lihvida oma tehnilisi ja sotsiaalseid oskusi, luua kontaktvõrgustiku, mis avab elus veel teisigi uksi. See on võimalus turvaliselt katsetada oma ettevõtlikke ideid ja saada juba varakult jalg ukse vahele ettevõtlike inimeste maailmas. Lisaks kuulub kõige õpetliku ja praktilise juurde parajalt meelelahutust ning võimalust kohtuda inspireerivate Eesti ettevõtlike ja tuntud inimestega. Kusjuures, mitmed tänavustest patroonidest ehk Eestis tuntud ettevõtlikkuse eeskujudest on päris just Ida- ja Lääne-Virumaalt. Nende seas on nii lauljaid, IT-mehi, suuri reisigurusid, kes kõik oma huvid, hobid ja tugevad küljed on enda kasuks tööle pannud ja õpetavadki selleks ka noori!
Millal ENTRUM stardib?
ENTRUM stardib hoogsa avasõuga Jõhvi Kontserdimajas juba 28. oktoobril!
Kuidas registreerida?
Avasõule registreerimine toimub 4.oktoobrist kuni 13. oktoobrini!

NB! Avasõu kohtade arv on piiratud ning saali pääseb 400 kiiremat koolinoort! Seega, ära jäta registreerimist viimasele minutile! Kui aga paraku tõesti jäid nende 400 hulgast välja, siis pole hullu, sest avasõult toimub ka otseülekanne ENTRUM-i veebilehel www.entrum.ee ning Postimees online´is.
NB! Ideede registreerimine ENTRUM-i ettevõtlike ideede inkubatsiooniprogrammi toimub alates 28. oktoobrist kuni 4. novembrini!
Lisainformatsiooni leiad www.entrum.ee või Facebookist www.facebook.com/noorteprogrammentrum!